mytestproject (8.x-01.20200131) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Description
ku: دەربارە

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Mode
ku: جۆر
