mytestproject (8.x-01.20200131) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Test
lt: Testas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Terms & Conditions
lt: Terminai ir Sąlygos

en: Label
lt: Etiketė

en: Mode
lt: Būdas

en: Live
lt: Gyva

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: You have entered an invalid credit card number.
lt: Įvedėte klaidingą kreditinės kortelės numerį.
