mytestproject (8.x-01.20200131) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: Test
lv: Tests

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Mode
lv: Režīms

en: Live
lv: Tiešraide

en: Subscription
lv: Parakstīšanās

en: You have entered an invalid credit card number.
lv: Jūs ievadījāt nepareizu kredītkartes numuru.
