mytestproject (8.x-01.20200131) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Description
ml: വിവരണം

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Mode
ml: മോഡ്
