mytestproject (8.x-01.20200131) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Test
mr: चाचणी

en: Settings
mr: संरचना

en: Terms & Conditions
mr: नियम आणि अटी

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी
