mytestproject (8.x-01.20200131) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Settings
nl: Instellingen

en: Terms & Conditions
nl: Algemene voorwaarden

en: Mode
nl: Modus

en: Expiration Date
nl: Vervaldatum

en: Credit Card Number
nl: Credit Card-nummer

en: Subscription
nl: Inschrijving

en: You have entered an invalid credit card number.
nl: U hebt een ongeldig kaartnummer opgegeven.

en: Verify
nl: Controleren

en: Recurring
nl: Terugkerend

en: You have entered an expired credit card.
nl: U heeft een credit card ingevoerd die reeds vervallen is.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
nl: U heeft een creditcard-nummer van een niet ondersteund kaarttype ingevuld.

en: Payment Methods
nl: Betaalmethoden

en: You have entered an invalid CVV.
nl: U heeft een ongeldige CVV ingevuld.
