mytestproject (8.x-01.20200131) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Mode
nn: Modus
