mytestproject (8.x-01.20200131) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Description
oc: Descripcion

en: Test
oc: Testar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Terms & Conditions
oc: Tèrmes e Condicions

en: Label
oc: Etiqueta

en: Mode
oc: Mòde

en: Expiration Date
oc: Data d'expiracion
