mytestproject (8.x-01.20200131) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Terms & Conditions
pl: Warunki i zasady

en: Label
pl: Etykieta

en: Mode
pl: Tryb

en: Expiration Date
pl: Termin wygaśnięcia

en: Live
pl: Na żywo

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: You have entered an invalid credit card number.
pl: Podano nieprawidłowy numer karty kredytowej.

en: Verify
pl: Zweryfikować

en: You have entered an expired credit card.
pl: Podana karta kredytowa jest przedawniona.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
pl: Podano numer karty kredytowej typu, który nie jest obsługiwany.

en: Payment Methods
pl: Sposoby płatności
