mytestproject (8.x-01.20200131) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Title
pt: Título

en: Description
pt: Descrição

en: Test
pt: Testar

en: Settings
pt: Definições

en: Terms & Conditions
pt: Termos e Condições

en: Label
pt: Etiqueta

en: Mode
pt: Modo

en: Expiration Date
pt: Data de expiração

en: Live
pt: Ao vivo

en: Credit Card Number
pt: Número do Cartão de Crédito

en: Subscription
pt: Subscrição

en: You have entered an invalid credit card number.
pt: Você digitou um número de cartão de crédito inválido.

en: You have entered an expired credit card.
pt: Introduziu um cartão de crédito expirado.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
pt: Introduziu um número de cartão de crédito de um tipo de cartão não suportado.

en: You have entered an invalid CVV.
pt: Você introduziu um CVV inválido.
