mytestproject (8.x-01.20200131) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Description
ru: Описание

en: Test
ru: Тест

en: Settings
ru: Настройки

en: Terms & Conditions
ru: Условия использования

en: Label
ru: Метка

en: Mode
ru: Режим

en: Commerce
ru: Торговля

en: Live
ru: Действующий

en: Credit Card Number
ru: Номер кредитной карты

en: Subscription
ru: Подписка

en: You have entered an invalid credit card number.
ru: Вы ввели неправильный номер карты.

en: You have entered an expired credit card.
ru: Вы ввели кредитную карту с истекшим сроком.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
ru: Введённый номер кредитной карты относится к неподдерживаемому типу карт.

en: Payment Methods
ru: Способы оплаты
