mytestproject (8.x-01.20200131) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Description
sl: Opis

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Mode
sl: Način
