mytestproject (8.x-01.20200131) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: Settings
sv: Inställningar

en: Terms & Conditions
sv: Allmänna villkor

en: Label
sv: Etikett

en: Mode
sv: Läge

en: Credit Card Number
sv: Kontokortsnummer

en: Subscription
sv: Prenumeration

en: You have entered an invalid credit card number.
sv: Du har angivit ett ogiltigt kontokortsnummer.

en: Verify
sv: Verifiera
