mytestproject (8.x-01.20200131) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Description
te: వివరణ

en: Test
te: పరీక్ష

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్
