mytestproject (8.x-01.20200131) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: Test
uk: Тест

en: Settings
uk: Налаштування

en: Terms & Conditions
uk: Правила сайту

en: Label
uk: Мітка

en: Mode
uk: Режим

en: Expiration Date
uk: Термін Придатності

en: Commerce
uk: Комерція

en: Live
uk: Наживо

en: Credit Card Number
uk: Номер кредитної картки

en: Subscription
uk: Підписка

en: You have entered an invalid credit card number.
uk: Ви ввели неправильний номер кредитної картки.

en: Verify
uk: Перевірити

en: Recurring
uk: Періодично

en: You have entered an expired credit card.
uk: Ви ввели кредитну картку, термін дії якої завершився.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
uk: Ви ввели номер кредитної карти для непідтримуваного типу карти.

en: Payment Methods
uk: Способи оплати

en: Name on Card
uk: Ім'я на картці

en: You have entered an invalid CVV.
uk: Введено неприпустимий CVV.
