mytestproject (8.x-01.20200131) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Description
ur: وضاحت

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Mode
ur: طریقۂ کار
