mytestproject (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Description
ast: Descripción

en: Test
ast: Preba

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Mode
ast: Mou
