mytestproject (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: Test
ca: Prova

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Terms & Conditions
ca: Condicions d'ús

en: Label
ca: Etiqueta

en: Live
ca: En viu

en: Subscription
ca: Subscripció
