mytestproject (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Description
cs: Popis

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Mode
cs: Režim

en: Subscription
cs: Přihláška

en: You have entered an invalid credit card number.
cs: Bylo zadáno neplatné čislo kreditní karty.

en: You have entered an expired credit card.
cs: Zadali jste platební kartu, která je po datu expirace.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
cs: Vyplnili jste číslo kreditní karty v nepodporovaném formátu.
