mytestproject (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Mode
cy: Modd

en: You have entered an invalid credit card number.
cy: Rydych wedi rhoi rhif cerdyn credyd gwallus.
