mytestproject (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Test
el: Δοκιμή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Mode
el: Τρόπος

en: You have entered an invalid credit card number.
el: Έχετε εισάγει έναν μη έγκυρο αριθμό πιστωτικής κάρτας.

en: You have entered an expired credit card.
el: Έχετε εισάγει μία πιστωτική κάρτα που έχει λήξει.
