mytestproject (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Test
fr: Tester

en: Settings
fr: Paramètres

en: Terms & Conditions
fr: Conditions Générales d'Utilisation

en: Label
fr: Libellé

en: Expiration Date
fr: Date d'expiration

en: Live
fr: En direct

en: Credit Card Number
fr: Numéro de carte bancaire

en: Subscription
fr: Abonnement

en: You have entered an invalid credit card number.
fr: Vous avez saisi un numéro de carte bancaire invalide.

en: Verify
fr: Vérifier

en: You have entered an expired credit card.
fr: Vous avez saisi une carte de crédit dont la date a expirée.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
fr: Vous avez entré un numéro de carte de crédit d'un type de carte non pris en charge.

en: Payment Methods
fr: Modes de paiement

en: You have entered an invalid CVV.
fr: Vous avez saisis un code de vérification de la carte invalide (CVV).
