mytestproject (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: Test
gl: Proba

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Mode
gl: Modo

en: Live
gl: Vista previa

en: Subscription
gl: Subscribirse
