mytestproject (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Test
hu: Teszt

en: Settings
hu: Beállítások

en: Terms & Conditions
hu: Felhasználói szerződés

en: Label
hu: Címke

en: Mode
hu: Mód

en: Expiration Date
hu: Lejárat dátuma

en: Commerce
hu: Bolt

en: Live
hu: Élő

en: Credit Card Number
hu: Hitelkártya szám

en: Subscription
hu: Feliratkozás

en: You have entered an invalid credit card number.
hu: Érvénytelen bankkártyaszám lett megadva.

en: Verify
hu: Ellenőriz

en: You have entered an expired credit card.
hu: Lejárt hitelkártya lett megadva.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
hu: Nem támogatott kártyatípushoz tartozó hitelkártyaszám lett megadva.
