mytestproject (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Mode
hy: Ռեժիմ
