mytestproject (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Description
ja: 説明

en: Test
ja: テスト

en: Settings
ja: 設定

en: Terms & Conditions
ja: 利用許諾

en: Label
ja: ラベル

en: Mode
ja: モード

en: Live
ja: ライブ

en: Subscription
ja: 配信登録

en: You have entered an invalid credit card number.
ja: 入力されたカード番号が誤っています。

en: Payment Methods
ja: 支払い方法
