mytestproject (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Mode
km: របៀប​
