mytestproject (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Description
ro: Descriere

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Mode
ro: Mod

en: You have entered an invalid credit card number.
ro: Aţi introdus un număr de card de credit invalid.

en: You have entered an expired credit card.
ro: Ați introdus un card de credit expirat.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
ro: Ați introdus un număr de card de credit a unui tip de card neacceptat.

en: You have entered an invalid CVV.
ro: Ați introdus un CVV nevalid.
