mytestproject (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Mode
sk: Režim

en: Commerce
sk: Obchod

en: Live
sk: Naživo

en: You have entered an invalid credit card number.
sk: Vložili ste nesprávne číslo kreditnej karty.

en: Recurring
sk: Opakované

en: You have entered an expired credit card.
sk: Zadali ste kartu, ktorej platnosť vypršala.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
sk: Zadali ste číslo karty nepodporovaného typu.

en: You have entered an invalid CVV.
sk: Zadali ste neplatný CVV.
