mytestproject (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Test
ta: சோதனை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Mode
ta: முறை
