mytestproject (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Mode
tr: Kip

en: Commerce
tr: Ticaret

en: Live
tr: Live (canlı)

en: You have entered an invalid credit card number.
tr: Yanlış bir Kredi Kartı numarası girdiniz.

en: Payment Methods
tr: Ödeme Yöntemleri
