mytestproject (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Terms & Conditions
vi: Điều khoản sử dụng

en: Label
vi: Nhãn

en: Mode
vi: Chế độ

en: Expiration Date
vi: Ngày hết hạn

en: Credit Card Number
vi: Số Thẻ Tín Dụng

en: Subscription
vi: Đăng ký

en: You have entered an invalid credit card number.
vi: Bạn đã nhập số thẻ tín dụng không hợp lệ.

en: Recurring
vi: Lặp lại
