Test Suite (3.0.50-beta1) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Disable
az: Söndürülüb

en: File
az: Fayl

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: No log messages available.
az: Heç bir jurnal mesajı əlçatan deyil.

en: root
az: əsas

en: Save
az: Saxla

en: Core
az: Nüvə

en: View
az: Görünüş

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Error
az: Səhv

en: Area
az: Sahə

en: Module
az: Modul

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Severity
az: Ciddilik

en: Details
az: Detallar

en: Directory
az: Kataloq

en: About
az: Haqqında

en: Filter log messages
az: Günlük mesajlarını süzün

en: You must select something to filter by.
az: Filtrləmək üçün nəyisə seçməlisiniz.

en: Database log cleared.
az: Verilənlər bazası jurnalı təmizləndi.
