Test Suite (3.0.72-beta1) - en to ar translation catalogue (35 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Description
ar: الوصف

en: Disable
ar: تعطيل

en: Version
ar: النسخة

en: File
ar: ملف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Test
ar: الاختبار

en: No log messages available.
ar: لا توجد رسائل سجل.

en: root
ar: جذر

en: Name
ar: الاسم

en: Back
ar: رجوع

en: Core
ar: النواة

en: View
ar: عرض

en: Path
ar: المسار

en: Configure
ar: ضبط

en: Error
ar: خطأ

en: Area
ar: مجال

en: Module
ar: الوحدة

en: Custom
ar: مخصص

en: Filter
ar: انتقاء

en: Severity
ar: الحدة

en: Warning
ar: تحذير

en: Details
ar: التفاصيل

en: Directory
ar: الدليل

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: External
ar: خارجي

en: Results
ar: النتائج

en: Product
ar: المنتج

en: Filter log messages
ar: ترشيح رسائل السجل

en: You must select something to filter by.
ar: يجب أن تختار مرشح.

en: Database log cleared.
ar: تم حذف رسائل السجل من قاعدة البيانات.
