Tether Stats (2.0.0) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: none
am: ምንም

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: URL
am: ዩአርኤል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Element
am: አባል

en: Bundle
am: ቅርቅብ
