Tether Stats (2.0.0) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: none
ast: nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Referrer
ast: Esin referencies

en: Browser
ast: Restolador
