Tether Stats (2.0.0) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Overview
be: Агляд

en: none
be: няма

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: URL
be: Спасылка

en: Statistics
be: Статыстыка

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Database
be: База дадзеных

en: Day
be: Дзень

en: Referrer
be: Адпраўнік

en: Rules
be: Правілы

en: Browser
be: Браўзер

en: Hour
be: Гадзіна

en: Entity
be: Сутнасць

en: Hits
be: Хіты

en: Bundle
be: Набор

en: %name must be a positive integer.
be: %name павінна быць станоўчым цэлым лікам.
