Tether Stats (2.0.0) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Overview
cs: Přehled

en: none
cs: žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Statistics
cs: Statistiky

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Include
cs: Zahrnout

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: Database
cs: databáze

en: Day
cs: Den

en: Referrer
cs: Odkazující stránka

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Query
cs: Dotaz

en: Hour
cs: Hodina

en: Changed
cs: Změněno

en: Hits
cs: Zobrazení

en: Advanced configuration
cs: Pokročilá konfigurace

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: %name must be a positive integer.
cs: %name musí být kladné celé číslo.

en: Entity Id
cs: ID entity
