Tether Stats (2.0.0) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Overview
cy: Arolwg

en: none
cy: dim

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Day
cy: Dyddiad

en: Referrer
cy: Cyfeiriwr

en: Query
cy: Ymholiad

en: Hour
cy: Awr

en: Hits
cy: Cyfraddau taro
