Tether Stats (2.0.0) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Overview
hr: Pregled

en: none
hr: ništa

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Statistics
hr: Statistike

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Include
hr: Uključi

en: Exclude
hr: Isključi

en: Day
hr: Dan

en: Referrer
hr: Dovoditelj

en: Browser
hr: Preglednik

en: Hour
hr: Sat

en: Hits
hr: Posjete

en: %name must be a positive integer.
hr: %name mora biti pozitivni cijeli broj.
