Tether Stats (2.0.0) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: Overview
is: Yfirlit

en: none
is: engin

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: URL
is: vefslóð

en: Statistics
is: Tölfræði

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: Include
is: Telja með

en: Exclude
is: Skilja eftir

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: Url
is: Vefslóð

en: Day
is: Dagur

en: Referrer
is: Tilvísandi

en: Rules
is: Reglur

en: Hour
is: Klukkustund
