Tether Stats (2.0.0) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Overview
jv: Sekilas

en: none
jv: ora ana

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Statistics
jv: Statistik

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Include
jv: Klebu

en: Exclude
jv: Kejābā

en: Day
jv: Dina

en: Referrer
jv: Dirujuk nang

en: %name must be a positive integer.
jv: %name must be a positive integer.udu wilangan bulat positif.
