Tether Stats (2.0.0) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Overview
kk: Шолу

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Statistics
kk: Статистика

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Referrer
kk: Сілтеме көзі

en: Hits
kk: Хиттер
