Tether Stats (2.0.0) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: none
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Statistics
ku: ئامار

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Hits
ku: سه‌ردان
