Tether Stats (2.0.0) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Overview
nl: Overzicht

en: none
nl: geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Statistics
nl: Statistieken

en: User
nl: Gebruiker

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Include
nl: Insluiten

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Url
nl: URL

en: Id
nl: ID

en: Day
nl: Dag

en: Referrer
nl: Doorverwijzer

en: Use inclusion or exclusion mode
nl: Gebruik insluitings- of uitsluitingsmodus

en: Rules
nl: Regels

en: Hour
nl: Uur

en: Entity
nl: Entiteit

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Advanced configuration
nl: Geavanceerde instellingen

en: Bundle
nl: Bundel

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: %name must be a positive integer.
nl: %name moet een positief geheel getal zijn.

en: Entity Id
nl: Entiteit-ID

en: Route name
nl: Route-naam
