Tether Stats (2.0.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Name
se: Namma

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Hits
se: Bohtosat
