Tether Stats (2.0.0) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Day
si: දවස

en: Hour
si: පැය
