Tether Stats (2.0.0) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Overview
sl: Pregled

en: none
sl: nič

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Statistics
sl: Statistika

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Referrer
sl: Posrednik

en: Browser
sl: Brskalnik

en: Hits
sl: Zadetki
