Tether Stats (2.0.2) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: none
az: yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Statistics
az: Statistika

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Include
az: Daxildir

en: Exclude
az: Xaricdir

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Day
az: Gün

en: Referrer
az: İstinad edən

en: Browser
az: Brauzer

en: Query
az: Sorğu

en: Hour
az: Saat

en: Entity
az: Entiti

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Bundle
az: Paket

en: Route name
az: Marşrutun adı
