Tether Stats (2.0.2) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Overview
bg: Обзор

en: none
bg: не

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Statistics
bg: Статистики

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Url
bg: URL

en: Id
bg: Номер

en: Day
bg: Ден

en: Referrer
bg: URL референт

en: Hits
bg: Посещения
